Podsumowanie webinarium

Podczas tego bezpłatnego webinaru omówimy typowe wyzwania stojące przed początkującymi przedsiębiorcami i zespołami startupowymi w branży audio oraz sposoby radzenia sobie z nimi. Obejrzymy prezentację o trudnej drodze do sukcesu współzałożyciela Zylia i posłuchamy CEO Venture Studio, które pomaga startupom spełnić ich marzenia o sukcesie w branży audio.


Kto skorzysta

  • Właściciele startupów audio - którzy wchodzą na rynek ze swoim pierwszym produktem, dowiedzą się, jak pozyskać pierwszych klientów i zwiększyć sprzedaż.
  • Inżynierowie audio - którzy chcą zostać właścicielami startupu, dowiedzą się o wyzwaniach, przed którymi stoją założyciele.
  • Firmy Venture Capital, które inwestują w firmy audio, zwłaszcza, ale nie tylko w obszarze dźwięku immersyjnego, VR, GameTech itp. - poznasz, zespól który wspiera startupy audio w skalowaniu.
  • Centra transferu technologii, które pomagają spinoffom i startupom audio i tech.

11 Kwietnia 2024

16:00 CET

Bezpłatne webinarium w języku polskim, StreamYard


Agenda

  • Na jakim rynku naprawdę jesteśmy? – studium przypadku początków firmy Zylia, Tomasz Żernicki - współzałożyciela i pierwszy CEO firmy
  • Czym jest My3Daudio Ventures – o zdyscyplinowanym podejściu do budowania startupów audio przez CEO Studia, Annę Czerwoniec.
  • Q&A

Uczestnicy

 Wojtek Ozimek, moderator


 Anna Czerwoniec, CEO My3Daudio Ventures


  Tomasz Żernicki, założyciel i exCEO Zylia

O My3Daudio Ventures


Jesteśmy venture studiem, które specjalizuje się w skalowaniu wschodzących marek technologii audio. Zapewniamy mentorów, którzy z powodzeniem zbudowali firmy audio, inżynierów i sieć ekspertów audio z wiodących firm, takich jak Audinate, iZotope, Arturia, którzy współpracują ze współzałożycielami i ich inwestorami, aby przyspieszyć rozwój ich startupów.